SIKÇA SORULAN SORULAR

 

ÜYELİK

 

Nasıl üye olabilirim?

 

Sayfalarımızın sağ üst köşelerinde yer alan "Üye Girişi" butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz Üyelik Formu'nu doldurarak sitemize kolayca üye olabilirsiniz.Üye olmak için tıklayınız.

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

 

Dilerseniz üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için sepet adımına geçerken geçerli bir e-posta adresi girmeniz yeterli olacaktır.

 

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

 

Sayfalarımızın sağ üst köşesinde yer alan "Üye Girişi" adımından "Şifremi Unuttum" başlığını tıklamanız yeterlidir. Sitemize kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi gösterilen alana girdikten kısa bir süre sonra e-posta adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.

 

Neden üye olmak için TC kimlik numaramı girmeliyim?

 

Firmamız E-Arşiv uygulamasına tabi bulunmaktadır. 433 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Tebliği uyarınca faturada TC Kimlik No yer alması zorunludur. Bu nedenle sizlerden üyelik esnasında bu bilgiyi de talep etmekteyiz.

 

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

 

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için "Hesabım" sayfasında yer alan "Üyelik Bilgilerim" başlığını tıklamanız yeterlidir. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra “Kaydet" butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

 

KARGO

 

Siparişim kargoya ne zaman verilir ?

 

www.psn.com.tr'den sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 2-4 iş günüdür. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden ilk iş gününde işleme alınır. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilir.

 

 Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz ?

 

www.psn.com.tr, UPS Kargo ile çalışmaktadır.

 

Teslimat süresi kaç gündür ?

 

Teslimat süresi, ürünler kargoya verildikten sonra 1-3 iş günüdür. Bu süreler genel teslimat süreleridir. Tarafımızdan kargoya teslim edilen siparişlerle ilgili olarak yaşanacak gecikmeler seçmiş olduğunuz kargo firmasının sorumluluğu altındadır. Teslimat süresi bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterilebilmektedir.