KARGO VE TESLİMAT:

 

1- Hazırlık Süresi: www.psn.com.tr'den sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 1-2 iş günüdür.Resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılamamaktadır. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilir.

 

2- Kargoya Teslim: Hazırlık süresinin ardından siparişiniz size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

 

3- Kargo Takip Numarası: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize iletilir.

 

4- Teslimatı Geciktiren Durumlar Hakkında Bilgi:

 

* Türkiye genelinde ürünün teslim edileceği adresin uzaklığı ve kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığı teslimat gününü etkileyebilir, sipariş teslimi gecikebilir. 

* Siparişin teslim edileceği bölgedeki olumsuz hava ve ulaşım koşulları, ürünün teslimini geciktirebilir.

* Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen zaman dilimlerinde her zaman kargo tesliminde belli bir yoğunluk yaşanır. Bu özel günlere denk gelen siparişlerde, teslimat gecikebilir.

 

5- Hafta Sonu ve Resmi Tatiller: Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

 

6- Çalışılan Kargo Şirketi: www.psn.com.tr, UPS Kargo, Yurtiçi Kargo ve aynı gün teslimat özeliğine sahip Banabikurye ile çalışmaktadır.

 

7- Kargo Ücreti: Tüm alışverişlerinizde kargo ücreti www.psn.com.tr tarafından karşılanır. Yalnızca aynı gün teslimat özelliği ekstra ücrete tabiidir.

 

 

8- Bilgilendirme: Siparişiniz kargoya verildiği zaman, üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize bilgilendirme mail'i yollanır. Mail'deki ilgili link'i tıklayarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

 

9- Sipariş Teslimi: Siparişinizi ancak siz teslim alabilirsiniz. Ancak adreste, sizin teslimatınızı alacak başka biri varsa, bu bilgiyi siparişi oluştururken mutlaka belirtiniz. Belirtmediğiniz taktirde, siparişiniz başkasına teslim edilmez.

 

 

10- Adres Değişikliği: Sipariş oluşturduktan sonra teslim adresini değiştirmemeniz gerekir.